 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
Търсенето даде 1 резултат
|
| Автор |
Съобщение |
Тема: sony cdx-s22 |
longman555
Отговори: 0
Видяна: 1137
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Нед Окт 14, 2007 15:47 Заглавие: sony cdx-s22 |
Здравейте,
Имам sony cdx-s22 player за кола. Изкам да ползвам "subwoofer/rear" изхода за да свържа две активни тонколони за PC (BOSE). Не разбирам каква е разликата между "rear - output to a power ... |
| |
| Страница 1 от 1 |
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа |
|