| Автор |
Съобщение |
Тема: Аларма към ел. стъкла |
mdanov
Отговори: 27
Видяна: 17776
|
Форум: Обща електроника - General Electronics Пуснато на: Нед Апр 29, 2007 17:28 Заглавие: Аларма към ел. стъкла |
Ами благодарско! Остана да си поиграя малко  |
Тема: Аларма към ел. стъкла |
mdanov
Отговори: 27
Видяна: 17776
|
Форум: Обща електроника - General Electronics Пуснато на: Нед Апр 29, 2007 17:07 Заглавие: Аларма към ел. стъкла |
| Централното е вързано за алармата, ама искам да знам как да го вържа тоя комфорт модул към релето, управляващо стъклата (две са при мене, триврата ми е колата), и към алармата. Кое към кое, нещо като ... |
Тема: Аларма към ел. стъкла |
mdanov
Отговори: 27
Видяна: 17776
|
Форум: Обща електроника - General Electronics Пуснато на: Нед Апр 29, 2007 11:02 Заглавие: Аларма към ел. стъкла |
| 40 лв модул, 40 лв монтаж. 80 лв общо. Не мисля да ги давам смятам, че и сам мога да се справя с малко чужда помощ. Мисля, че съм технически грамотен. Ако имаш някаква идея кое как трябва да се върже ... |
Тема: Аларма към ел. стъкла |
mdanov
Отговори: 27
Видяна: 17776
|
Форум: Обща електроника - General Electronics Пуснато на: Съб Апр 28, 2007 18:52 Заглавие: Аларма към ел. стъкла |
| Колата ми няма комфорт, има фабрична аларма, която като дойде от Италия беше прецакана. Сложих тука такава и оня ден звънях на майсторът, който я слага ми каза, че има комфорт функция алармата, ама ми ... |
Тема: Аларма към ел. стъкла |
mdanov
Отговори: 27
Видяна: 17776
|
Форум: Обща електроника - General Electronics Пуснато на: Съб Апр 28, 2007 8:40 Заглавие: Аларма към ел. стъкла |
Seat Ibiza, 1998 г,
това е ръководството за монтаж -
http://www.bsm-bg.com/manuals/SUPERSEC__SS2000_INSTALL.pdf
това е ръководството за потребителя -
http://www.bsm-bg.com/manuals/SUPERSEC__SS200 ... |
Тема: Аларма към ел. стъкла |
mdanov
Отговори: 27
Видяна: 17776
|
Форум: Обща електроника - General Electronics Пуснато на: Пет Апр 27, 2007 13:29 Заглавие: Аларма към ел. стъкла |
| И да питам още нещо - алармата ми е Supersec, българска, имам вкуумно централно на колата, някой може ли да ми даде идея как да си вържа модула на алармата и релето за управление на ел. стъклата към е ... |
| |