Sazaliavam che taka se poluchi no shte vi kaza DGD mislia che znaete kakvo oznachava, ne smiatam che shte mi se nalozi da polzvam vasheto kompetentno mnenie Mai prosto ne sam za tozi forum a i ne b ...
Добре де кирилица.......... Глупости на таркалета А опитът ми е от там че притежавам два различни модела Велер единият е на 24V и е със магнитен датчик които работи само ако човката на поялник ...
Gledai sega ne che neshto sam protiv da si eksperimentirash i da si igraesh, sas tezi neshta ama mai dosta si si uslojnil polojenieto Eto ti edin joker ot mene:
http://www.remserv.ru/cgi/download ...