Ako кондензатора на Standby е този:
http://i.data.bg/07/09/10/553364_t.jpg
беше изтекъл, смених го. не помага.. захранването не пали... проследих го с замервания до някое положение...но ми
но ми т ...
Търся схема на това захранване или на подобен Фортрон АТХ 200-350В.
Намерих много схеми но само на захранвания с много по малко части тип "куча марка"
Ето и самото захранване в снимка(в момента не е ...
Проблема е следния:
Картината от време на време се свива до хоризонтална черта в центъра.
При удряне в/у телевизира се оправя. Студена спойка някаде вертикалната развивка??
Ако може и да се намери ...