 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
Търсенето даде 1 резултат
|
| Автор |
Съобщение |
Тема: Електромери - мнения |
palavnik
Отговори: 446
Видяна: 297010
|
Форум: Общи приказки - Just talking Пуснато на: Сря Юли 07, 2004 6:05 Заглавие: За електромерите |
| Здравейте! Като нов във форума и "изостанал" по темата имам следния въпрос: Има ли все пак някой който е експериментирал "прословутата" украинска схема "пестелив електромер" и ако е така как може да с ... |
| |
| Страница 1 от 1 |
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа |
|