 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
Търсенето даде 2 резултата
|
| Автор |
Съобщение |
Тема: моля за малко помощ |
pepyto28
Отговори: 1
Видяна: 1087
|
Форум: Модераторско кошче Пуснато на: Вто Апр 19, 2011 10:04 Заглавие: Re: моля за малко помощ |
| здравейте искам да ви попитам дали има програма с която да редактирам видео клип от телефон..вчера детенцето ми имаше 1ви празник в яслата и казваше едно стихче,но имаше мнгоо хора и сега на клипчето ... |
Тема: моля за малко помощ |
pepyto28
Отговори: 1
Видяна: 1087
|
Форум: Модераторско кошче Пуснато на: Вто Апр 19, 2011 9:38 Заглавие: моля за малко помощ |
| здравейте искам да ви попитам дали има програма с която да редактирам видео клип от телефон..вчера детенцето ми имаше 1ви празник в яслата и казваше едно стихче,но имаше мнгоо хора и сега на клипчето ... |
| |
| Страница 1 от 1 |
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа |
|