Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търсенето даде 3 резултата
Форум за електроника Форуми
Автор Съобщение
  Тема: Стационарен телефон, протокол
reelo

Отговори: 4
Видяна: 1932

МнениеФорум: Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search   Пуснато на: Чет Сеп 20, 2007 14:17   Заглавие: Стационарен телефон, протокол
Мерси за помощта.
  Тема: Стационарен телефон, протокол
reelo

Отговори: 4
Видяна: 1932

МнениеФорум: Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search   Пуснато на: Сря Сеп 19, 2007 15:57   Заглавие: Стационарен телефон, протокол
[email protected]
  Тема: Стационарен телефон, протокол
reelo

Отговори: 4
Видяна: 1932

МнениеФорум: Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search   Пуснато на: Вто Сеп 18, 2007 21:58   Заглавие: Стационарен телефон, протокол
Здравейте!
Знаете ли откъде мога да науча повече за протокола, по който стават набирането и провеждането на разговори по стационарните(домашните) телефони, отделно за тези с тонално и импулсово набир ...
 
Страница 1 от 1
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Към:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals