Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търсенето даде 4 резултата
Форум за електроника Форуми
Автор Съобщение
  Тема: Мишена за пневматично оръжие
rook

Отговори: 14
Видяна: 8148

МнениеФорум: Обща електроника - General Electronics   Пуснато на: Пет Апр 18, 2008 16:10   Заглавие: Мишена за пневматично оръжие
Имаме механични мишени, които като ги удариш в центъра и капачето пада. В мишената е разпробит отвор (да речем 40мм) и отзад има капаче което е закрепено в долния край (панта) и е свободно в горния. К ...
  Тема: Мишена за пневматично оръжие
rook

Отговори: 14
Видяна: 8148

МнениеФорум: Обща електроника - General Electronics   Пуснато на: Пет Апр 18, 2008 9:06   Заглавие: Мишена за пневматично оръжие
Кръгът е отвор (дупка). Мишената е правоъгълник (или квадрат) в който има отвор с различен диаметър. Не ми трябва да знам, къде точно е попадението, нито в отвора, нито по мишената. Това с пиезо-то мо ...
  Тема: Мишена за пневматично оръжие
rook

Отговори: 14
Видяна: 8148

МнениеФорум: Обща електроника - General Electronics   Пуснато на: Чет Апр 17, 2008 10:16   Заглавие: Мишена за пневматично оръжие
Мислено е по въроса за механично-електронен, но голямата разлика в мощноста е проблема. Едни едвам задейстават мишените, а други правят мармалад 2мм (1,5мм може да беше) ламарина. Затова се спрях на б ...
  Тема: Мишена за пневматично оръжие
rook

Отговори: 14
Видяна: 8148

МнениеФорум: Обща електроника - General Electronics   Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 16:29   Заглавие: Мишена за пневматично оръжие
Здравейте!
Гледах темите и търсих с търсачката, но явно не могада работя с нея добре или пък наистина няма такава тема, която ми трябва. Извинявам се предварително, ако има такава тема.
Също не съм ...
 
Страница 1 от 1
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Към:  


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals