Така разкодирах касетофона и разбира се се появи проблем.Чеинджара ми също е кодиран.Той е марка Blaupunkt(не знам дали се пише така).Някой знае ли дали се разкодира със същия код и по какъв начин ста ...
Здравейте.Понеже видях теми за разкодиране на касетофони в вашия форум пускам и една моя.Не разбирам много от подобна техника и заради това питам.Касетофона ми е от Вектра B.На Philips е.Има 3 числа.Т ...