 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
Търсенето даде 1 резултат
|
| Автор |
Съобщение |
Тема: как да си сметна |
ttitto
Отговори: 3
Видяна: 2352
|
Форум: Обща електроника - General Electronics Пуснато на: Пон Фев 18, 2008 23:48 Заглавие: как да си сметна |
| Искам да си направя една резачка за пенополистирол от нажежена жичка/пластинка. Може ли някой да ми каже как да си сметна колко волта трансформатор ще ми трябва ако искам да постигна определена темпер ... |
| |
| Страница 1 от 1 |
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа |
|