Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
Въпроси/Отговори
Търсене
Потребители
Групи
Регистрирайте се
Профил
Влезте, за да видите съобщенията си
Вход
Търсенето даде 3 резултата
Форум за електроника Форуми
Автор
Съобщение
Тема:
Въпрос за радио на кола
vankata10
Отговори:
11
Видяна:
4964
Форум:
Общи приказки - Just talking
Пуснато на: Вто Авг 05, 2008 20:25 Заглавие:
Въпрос за радио на кола
мерси на всички за отговорите
Тема:
Въпрос за радио на кола
vankata10
Отговори:
11
Видяна:
4964
Форум:
Общи приказки - Just talking
Пуснато на: Вто Авг 05, 2008 20:01 Заглавие:
Въпрос за радио на кола
ми то не е до голямо качване а дали въобще качва нещо дори с някакви грамове гориво,защото 2 ма приятели ми спорят че не качва нито грам.
Тема:
Въпрос за радио на кола
vankata10
Отговори:
11
Видяна:
4964
Форум:
Общи приказки - Just talking
Пуснато на: Вто Авг 05, 2008 19:22 Заглавие:
Въпрос за радио на кола
Искам да попитам радиото на колата вдига ли разхода на гориво?
Страница
1
от
1
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Към:
Изберете форум
Electronics repair and maintenance
----------------
Обща електроника - General Electronics
Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment
Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search
Мобилни комуникации - Mobile communications
Интересни сайтове - Links to interesting electronics web sites
Енциклопедия
Общи - General topics
----------------
Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade
За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo
Общи приказки - Just talking
Модераторско кошче
Powered by
phpBB
© 2001, 2005 phpBB Group
Translation by:
Boby Dimitrov
Where to Find Free Service Manuals