Абе пичове схемата е супер обаче не мога да намеря списака на съставните части къде е а без него не мога да ида до магазина. Сериозно сам много бос така че хелп. 10х предварител на отзовалите се .
Момчета нов сам в форума а в електрониката сам направо по гуменки.Обаче се целя високо... много високо.Искам да си направя усилвател поне 2 по 100 вата.Казаха ми че схемата на младконструктор е грешна ...