Теми
Отговори
Автор
Видяна
Последно мнение
СЪОБЩЕНИЕ: Не отговаряйте на теми които не са по правилата!
2
Филипов
45568
Нед Мар 04, 2007 11:48pamporov
СЪОБЩЕНИЕ: Правила за създаване на нова тема.
0
Филипов
49305
Вто Апр 12, 2005 1:11Филипов
DVD PIONEER DV-2850 - каква е оптиката?
2
Veselin_stanchev
1666
Сря Дек 05, 2007 9:37Veselin_stanchev
Дистанционни за ТВ НЕО 1426 и НЕО 1563ТХ
4
niciM
3859
Вто Дек 04, 2007 18:04igi66
VP-D20I Samsung видео камера
0
lubomirblg
1384
Вто Дек 04, 2007 17:23lubomirblg
Тв orion-t20ms--какво е тхо-то?
5
ivan76
3209
Вто Дек 04, 2007 16:21ivan76
Тв PANASONIC-TX28MD4P-сервизен режим
4
ivan76
2328
Вто Дек 04, 2007 15:51ivan76
GRUNDIG elegance MW82-210 DOLBY CUC2058
9
vladim
3630
Вто Дек 04, 2007 15:44vladim
Дистанционно NEO 2177ТХ
6
plamil
2593
Вто Дек 04, 2007 14:55plamil
KV-29C3B при включване светодиода примигва кратко
6
Ico747
2978
Вто Дек 04, 2007 14:22Ico747
TV SANG - търся дъмп
1
plams1
1449
Вто Дек 04, 2007 10:33dima
Ktn 1409 сервизно меню
2
lubomirblg
1973
Вто Дек 04, 2007 10:28lubomirblg
Въпрос за кинескопи
7
danail54
3392
Вто Дек 04, 2007 0:22danail54
NEO 1442TX проблем с редовата развивка
9
ivo1
3734
Пон Дек 03, 2007 23:44ivo1
JVC C21Z - проблем с редовата развивка
8
borko 30
3603
Пон Дек 03, 2007 22:56Bojilov
В.Търново ТЦ5119 избива в червено.
9
ICO
3014
Пон Дек 03, 2007 20:32ICO
watson fa7040 dump
[ Иди на страница: 1 , 2 ]
11
dobrin_67
4337
Пон Дек 03, 2007 18:59dobrin_67
Проблем с RGB-scart кабел.
5
strballer
2787
Пон Дек 03, 2007 16:52strballer
BEKO NR KK21M11 TXS-диша и по средата се получава верт.черта
3
dobri_dojeee
1785
Пон Дек 03, 2007 16:39dobri_dojeee
Crown chassis: 11AK37-11 не хваща програмите
3
BINEV
2017
Пон Дек 03, 2007 12:36BINEV
Panasonik AK5
1
pan_4otv
1157
Пон Дек 03, 2007 12:16RC
Пренавиване на траф - къде?
4
ivo111213
1924
Пон Дек 03, 2007 9:28ivo111213
TV Schneider - няма вертикална развивка
8
taralion
2583
Пон Дек 03, 2007 1:22Bojilov
"LG" model NR CB-14F80X спорадично изключва
6
helios
2811
Нед Дек 02, 2007 16:11asensi
SAMSUNG - CK5085TB - бял екран
6
joro_61sv
2477
Нед Дек 02, 2007 11:53digital
Seat Aura SEZ1Z by Grundig--код по дъмпа
2
stoyangeo
1460
Нед Дек 02, 2007 11:50stoyangeo
Tv Sony kv-32xl90 няма картина
2
boxxo
1363
Съб Дек 01, 2007 22:16boxxo
Кое е вертикалното в Телефункен шаси 615A
4
dima
1761
Съб Дек 01, 2007 18:52tomazo
Дистанционо UK 905
3
tomazo
1398
Съб Дек 01, 2007 17:43tomazo
Ду за TV ORION COLOR 5170
[ Иди на страница: 1 , 2 ]
11
fikret
3402
Съб Дек 01, 2007 16:23RC
DVD ELITE model pv-333 каква е IC 1 в захр.
1
kasiko
1166
Пет Ное 30, 2007 22:03andrey1988
TV-LCD MIYOTA MY-6000R 6" не се регулира по вертикали
8
pavlin v
2774
Пет Ное 30, 2007 21:03ggg3
Samsung шасиР69SА1-не спира при тарсене на програмите
[ Иди на страница: 1 , 2 ]
14
ivailo enicherov
4409
Пет Ное 30, 2007 18:28 Гост
TV AYCO CB2109 шаси PX20025---6C
8
hitech
5213
Пет Ное 30, 2007 17:12mali59
PANASONIC TX-21S3TP звyк на 5.5
6
vladim
1993
Пет Ное 30, 2007 15:27vladim
дшстанционно за daewoo DMQ 2195TXT
2
asensi
1016
Пет Ное 30, 2007 14:16asensi
NEO - TV-1426S сер.режим?
3
stiyan stoikov
1472
Пет Ное 30, 2007 13:15stiyan stoikov
Benson TV трябва ми БИН
1
Avramov
1170
Пет Ное 30, 2007 12:46danco
телевизор TEVION MD 7066 изгуби червен цвят...
5
peppito
2197
Пет Ное 30, 2007 10:45 Гост
ремонт на Видео миксер WJ AVE55
2
sheki
1681
Чет Ное 29, 2007 23:57sheki
JVC AV-1430TEE - не тръгва високото,лампичката мига
4
klipper
2192
Чет Ное 29, 2007 23:42GOSHO
SONY 29FX66E вход в сервиз
3
ICO
1434
Чет Ное 29, 2007 23:13ICO
Покажи всички теми от преди: Всички теми 1 Ден 7 Дни 2 Седмици 1 Месеца 3 Месеца 6 Месеца 1 Година