Теми
Отговори
Автор
Видяна
Последно мнение
СЪОБЩЕНИЕ: Не отговаряйте на теми които не са по правилата!
2
Филипов
45568
Нед Мар 04, 2007 11:48pamporov
СЪОБЩЕНИЕ: Правила за създаване на нова тема.
0
Филипов
49305
Вто Апр 12, 2005 1:11Филипов
NEO TV-1442TX няма осцилации между памет и процесор
6
BINEV
2499
Чет Ное 29, 2007 22:03Bojilov
тв Филипс gr1ax няма osd
[ Иди на страница: 1 , 2 ]
12
k_dimitrovv
6593
Чет Ное 29, 2007 21:25yugo
jvc av-14jt5ebu захранване
2
omegata
1740
Чет Ное 29, 2007 19:21omegata
sony 29ls60e chassi ae-6 звук на dk
1
venelin
1184
Чет Ное 29, 2007 14:02venelin
Clarion Pu-9427A - направа на аудио вход
0
nrj
1168
Чет Ное 29, 2007 12:24nrj
AMP Magnat Scorpion 800-Крайни транзистори
6
kokenov
3261
Сря Ное 28, 2007 22:03borko 30
Искрене на София'82
[ Иди на страница: 1 , 2 ]
13
balywin
5074
Сря Ное 28, 2007 18:02balywin
Blaupunkt шасси fm 100-30 няма цветност
2
marin_bonchev
1431
Сря Ное 28, 2007 17:47bamze
Разеснение по TL494
4
dobriat
3774
Сря Ное 28, 2007 16:00borko 30
Goldstar model no CKT2190 с каква стойност е R-320 ?
2
kasiko
1538
Сря Ное 28, 2007 3:50ivan dimitrov
Някой да е чувал за крайно стапало D2030EY
[ Иди на страница: 1 , 2 , 3 ]
23
NqKoIii
6593
Сря Ное 28, 2007 0:39dtmf
sony 29ls60 chassi AE6B 14 мигания
8
venelin
3272
Вто Ное 27, 2007 15:57jivko
SONY-KV29FX66E 100Hz - премигва 14 пъти
2
jivko
2009
Вто Ное 27, 2007 15:33jivko
PHILIPS 20GR1355/58R - задейства защита
7
elmondo-ivan
3049
Вто Ное 27, 2007 15:18plamen petrov
hotel menu SANYO zaklu4en
3
peca1978
1841
Вто Ное 27, 2007 12:03dima
телефон ТА-620
8
EMOBOG
4099
Пон Ное 26, 2007 14:32Minkov
код за автокасетофон philips 79RC169/00
1
peterdimi
1489
Пон Ное 26, 2007 13:37tsuko
ОRION TV719SI останал на Фр. стандарт
2
vladim
1751
Пон Ное 26, 2007 12:13vladim
philips car400 dymp
5
venelin
2590
Пон Ное 26, 2007 8:44venelin
TV Sirius BlackStar шаси PT11
6
mali59
3746
Нед Ное 25, 2007 18:38mali59
Климатик DAIKIN
3
guitman
2561
Нед Ное 25, 2007 15:11sevdanco
TV SHARP mod:5150G
6
peca1978
2706
Нед Ное 25, 2007 13:57RC
tv universum ft4200 дистанционно
2
morsci
1302
Нед Ное 25, 2007 13:43RC
Проблем с колони 2+1. Сервиз в Пловдив???
0
cobreti
1171
Съб Ное 24, 2007 20:01cobreti
Замяна тунер на VCR AKAI VS-G260EK
6
ELP
3637
Съб Ное 24, 2007 19:43ELP
NEO-TV-1423S-надпис "FACTORY"
7
joro_61sv
3852
Съб Ное 24, 2007 16:39joro_61sv
Захранване на BEKO NR 21K29 chassis KX1
6
desta serviz
3160
Съб Ное 24, 2007 16:24desta serviz
problem s SHARP DV-5150G
2
peca1978
1947
Съб Ное 24, 2007 15:05Филипов
C68230Y -AKAI TV проблем със звука
2
Avramov
1665
Съб Ное 24, 2007 14:46Avramov
Дистанционно за видео Grundig GV401VPT
[ Иди на страница: 1 , 2 ]
17
vladimirstanoev
5701
Съб Ное 24, 2007 13:52vladimirstanoev
BE4410
9
ZXZ
3773
Пет Ное 23, 2007 22:23ZXZ
Нямам звук на Канал 1 и BTV
3
tll_83
2335
Пет Ное 23, 2007 21:34RC
Сателитен приемник Strong SRT4012 иска парола
[ Иди на страница: 1 , 2 ]
13
dima
4682
Пет Ное 23, 2007 19:46dimitar_cher
ВХОД В СЕРВИЗНО МЕНЮ НА ФИЛИПС
0
ZTDMP
1122
Пет Ное 23, 2007 17:30ZTDMP
NEO TV2188TXSF цъка в стендбай
9
vescherry
3070
Пет Ное 23, 2007 16:44 Гост
DVD Elite PV-399X-захранване
5
stoyangeo
2761
Пет Ное 23, 2007 16:43Bojilov
Durabrand TVCR3021T TV+VCR+DVD COMBO - звук на DK?
[ Иди на страница: 1 , 2 ]
11
stiyan stoikov
4610
Пет Ное 23, 2007 15:48asensi
Сервизно меню за NEO TV-2588TXSF
6
pavlin v
2523
Пет Ное 23, 2007 15:26krassy_m
Код за VW Alphe CC
3
dima
1560
Пет Ное 23, 2007 15:02dima
TV Schaub Lorenz 8228. Как да изкарам звук на DK?
[ Иди на страница: 1 , 2 ]
10
Добри
5292
Пет Ное 23, 2007 14:55Bojilov
Покажи всички теми от преди: Всички теми 1 Ден 7 Дни 2 Седмици 1 Месеца 3 Месеца 6 Месеца 1 Година