| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
thesaint Нов потребител

Регистриран на: 18 Апр 2006 Мнения: 1
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 17:47 Заглавие: Въпрос за BEKO |
|
|
Предварително се извинявам ако въпросът ми е елементарен за хора като вас, които разбират от електроника, но аз съм неразбиращ от тая наука.
Купих си телевизор BЕKO (14М04 ТX), но за съжаление се оказа 4е няма изход за слушалки, та въпросът ми е следният: мога ли да извадя сигнал за слушалки от 1 и 3 краче на SCART буксата или това е невъзможно.
Благодаря предварително ако някой реши да ми отговори. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 18:16 Заглавие: |
|
|
На Скарт буксата нивото на сигнала е постоянно -тоест не се регулира усиването.Така че едва ли ще стане за слушалки там _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rbd72 Опитен потребител

Регистриран на: 30 Юли 2005 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 18:18 Заглавие: |
|
|
| На скарта нивото е фиксирано (не се променя от VOL).Може да се вкара в усилвател или уредба ,оттам в слушалки. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Апр 18, 2006 18:22 Заглавие: Въпрос за BEKO |
|
|
| От този изход не може да се извади изход за слушалки.Там нивото е много ниско.Това е линеен изход.Може да се изведе изход като в паралел на говорителя се върже една букса за слушалки но тогава може би ще отпадне гаранцията.Другия вариант е от този изход да се вземе сигнал да се вкара в усилвател и така. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
VALDEMAR Активен потребител


Регистриран на: 02 Дек 2002 Мнения: 69 Местожителство: BURGAS
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 12:19 Заглавие: |
|
|
Моя съвет е да се обърнете към гаранционния сервиз ако е в гаранция и да ги помолите да ви направят такъв извод.
Срещу заплащане естествено.
Или в друг качествен сервиз че тези шасита са малко капризни. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vesoel Активен потребител

Регистриран на: 11 Окт 2005 Мнения: 80
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 16:23 Заглавие: |
|
|
това е за тези които го нямат , малко го намалих като размер щото немога да прикача файл по голям от 50кбт
извинете ме за гадното качество.
Последната промяна е направена от vesoel на Сря Апр 19, 2006 16:33; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vesoel Активен потребител

Регистриран на: 11 Окт 2005 Мнения: 80
|
Пуснато на: Сря Апр 19, 2006 16:29 Заглавие: |
|
|
нещо го оплесках , извинявайте.
я сега да пробвам пак. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|