| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пет Апр 28, 2006 21:19 Заглавие: Pioneer PM2004B??? |
|
|
Оставиха ми CD-Pioner ,с проблем в тунера.Успях да издиря паботещ такъв,но се оказа,че не е от него.Съмнявам се в PM2004B,но не мога да му намеря pdf.Помогнете  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юли 2005 Мнения: 309 Местожителство: ВИДИН Skype:nikipetrov6313
|
Пуснато на: Пет Апр 28, 2006 21:22 Заглавие: Re: Pioneer PM2004B??? |
|
|
| опиши по подробно какво прави: АМ имали го? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Съб Апр 29, 2006 9:06 Заглавие: re |
|
|
| На нито един обхват не работи.Модела на cd. е DEH 424 R. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юли 2005 Мнения: 309 Местожителство: ВИДИН Skype:nikipetrov6313
|
Пуснато на: Съб Апр 29, 2006 12:28 Заглавие: Re: re |
|
|
| Виж имаш ли управление на един от краката на тунера като го пуснеш да търси станции.А то трябва да е: (от 0V~8.5V) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Съб Апр 29, 2006 20:25 Заглавие: ре |
|
|
| Оказа се,че обхвата на средните и късите вълни го няма.Без антена има някакъв странен шум,а като сложа такава шумът изчезва все едно е mute.Тунерът и проца. съм ги подменил.Всичко се върти околоPM2004B.Има ли някакъв заместител(TDA).... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юли 2005 Мнения: 309 Местожителство: ВИДИН Skype:nikipetrov6313
|
Пуснато на: Нед Апр 30, 2006 8:47 Заглавие: Re: ре |
|
|
| Виж ЛС,не е чипа 90% съм убеден |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Нед Апр 30, 2006 22:37 Заглавие: re |
|
|
| Япончето още се опъва.Огледах цялата платка за спукани пътаеки,такива не открих.Извода на който трябва да има 0~8v,няма такова.От външен източник го подавам и тунера работи.Това напрежание идва от PM2004, затова си мисля, че все пак проблема е в нея.Проца. също съм го сменил.Дали има заместител това PM2004? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 8:18 Заглавие: |
|
|
| Това което открих в нета е ,че е PLL синтезатор със 7.2Мхц кварц. Виж дали има генерации на кварца и дали влиза честота от тунера в чипа. Дай повече информация за корпуса и свързването на изводите или го сравни с LC7215 ,LM7001 ,може да са аналози. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EUROFIX Активен потребител

Регистриран на: 03 Май 2004 Мнения: 76 Местожителство: V.TARNOVO
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 8:23 Заглавие: HI |
|
|
Отвори си пощата схемата е там. _________________ HI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gmg_service Опитен потребител

Регистриран на: 06 Фев 2006 Мнения: 595 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Май 01, 2006 20:07 Заглавие: |
|
|
| EUROFIX отново ти благодаря.Този Pioneer ми изкара нервичките и ще го ровя по нататъка.За мен проблема е в PM2004.За сега закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|