Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Как да тегля схеми

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Avramov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 08 Яну 2006
Мнения: 186
Местожителство: Монтана

МнениеПуснато на: Пет Май 12, 2006 22:03    Заглавие: Как да тегля схеми Отговорете с цитат

Колеги кажете ми ка да тегля схеми от есервисеинфо нещо немога да се справя или има и друго място.Предварително благодаря
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
интермаш
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 24 Дек 2005
Мнения: 469
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 12, 2006 22:09    Заглавие: Ре: Отговорете с цитат

...

Последната промяна е направена от интермаш на Съб Май 13, 2006 8:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ivan dimitrov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 09 Дек 2005
Мнения: 828
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Май 13, 2006 0:05    Заглавие: Re: Ре: Отговорете с цитат

интермаш написа:
Изтеглянето става само с Интернет Експлорер.
С друг браузър не може - Флаш Гет, Доунлауд и др.
Нещо повече - ако имате инсталиран друг браузър, то трабва да го стопирате да се експлорира или въобще да го дезинсталирате.
Успех
аз съм с опера и си тегля. Shocked изглежда не намирате бутона -Download >> To download the file, please, click here ! << Download -появява се след като изберете фаила (отдолу
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004
Мнения: 15426

МнениеПуснато на: Съб Май 13, 2006 1:48    Заглавие: Re: Ре: Отговорете с цитат

интермаш написа:
Изтеглянето става само с Интернет Експлорер.
С друг браузър не може - Флаш Гет, Доунлауд и др.
Нещо повече - ако имате инсталиран друг браузър, то трабва да го стопирате да се експлорира или въобще да го дезинсталирате.
Успех

Боже,боже,
не обърквай човека с врели некипели-
Имаше една такава приказка-"Благословен е този,който няма какво да каже и въпреки това мълчи!"
"да го стопирате да се експлорира"-оставям без коментар-тва се превежда по-трудно и от "НВММ" Laughing
Flash Geт,Download не знам кво си се наричат download manager-и а не браузъри.Изтеглянето тук става със свалячката на IE,щото другите не са разрешени.
Ша дейнсталираш-тц тц тц Shocked
99% от свалячките по света имат в подробността да не се асоциират на момента към сваляне ако натиснеш ALT.Така е и с IDM и с FlashGet и с много други.....
Другите 1% по някав друг начин,който си пише-аз поне не съм срещал такива.
Но не насочвай моля те човека с великите си съвети,че ако от един сайт не може да сваля с FlashGet и да си го деинсталира
...Ми че аз всеки ден ползвам флашгета и всеки ден свалям схеми оттук-кво през 2 минути instal/deinstal??? Laughing Laughing Laughing
_________________
Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ELP
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 07 Яну 2004
Мнения: 6933
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Май 13, 2006 5:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм например с Mozilla Firefox и нямам никакви проблеми!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> За форума и файлообменника - About the forum and eserviceinfo Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov