| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
miro_toyaga Нов потребител

Регистриран на: 23 Май 2006 Мнения: 5
|
Пуснато на: Вто Май 23, 2006 20:58 Заглавие: схемата на усилвател sony ta-f435r |
|
|
Търся схема на този усилвател sony ta-f435r
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
miro_toyaga Нов потребител

Регистриран на: 23 Май 2006 Мнения: 5
|
Пуснато на: Чет Май 25, 2006 21:19 Заглавие: Re: схемата на усилвател sony ta-f435r |
|
|
колеги не сеправете на стиснати помогнете искам само да си управя усилвателя и нищо друго |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
soundMAN Опитен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2004 Мнения: 235 Местожителство: гр.Плевен
|
Пуснато на: Пет Май 26, 2006 11:39 Заглавие: SONY TA-F435R service help... |
|
|
Защо мислите,че хората в този форум са стиснати... ? Утре Ви изпращам на TA-F335R и TA-F425... .Успех дотогава ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
miro_toyaga Нов потребител

Регистриран на: 23 Май 2006 Мнения: 5
|
Пуснато на: Пет Май 26, 2006 22:54 Заглавие: Re: SONY TA-F435R service help... |
|
|
| soundMAN написа: | Защо мислите,че хората в този форум са стиснати... ? Утре Ви изпращам на TA-F335R и TA-F425... .Успех дотогава ! |
колега извинявамсе за грубият израз но се отчаях от доста време търся схемата и немога да я намеря и бях започнал да се отчаивам вече
ма усилвател а няма схема и няма музика
още веднъж мерси и се извинявам
мерси |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
miro_toyaga Нов потребител

Регистриран на: 23 Май 2006 Мнения: 5
|
Пуснато на: Съб Май 27, 2006 19:57 Заглавие: Re: SONY TA-F435R service help... |
|
|
| soundMAN написа: | Защо мислите,че хората в този форум са стиснати... ? Утре Ви изпращам на TA-F335R и TA-F425... .Успех дотогава ! |
колега получих схемите -мерси
имам едно питане - схемите са на 335,345, 445
и понеже несъм много навътре в нещата 445 сенадявамда е блезка до моя 435, или схемите са идентични
моля обясни |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Май 27, 2006 22:53 Заглавие: |
|
|
miro_toyaga[b],изпращам Ви на TA-F435-F535R.
soundMAN,проверете си пощата,все още съм Ви длъжник _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
miro_toyaga Нов потребител

Регистриран на: 23 Май 2006 Мнения: 5
|
Пуснато на: Нед Май 28, 2006 10:33 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | miro_toyaga[b],изпращам Ви на TA-F435-F535R.
soundMAN,проверете си пощата,все още съм Ви длъжник |
колега получх схмите и много съм ви благодарен
надявам се до края на седмицата да си управя усилвателя и да гръмна блока
в ремонти на битова техника има статия за този силвател и смятам когато го направя да направя измерванията които са посочили колегите там за да е всичко океи
още веднъж много мерси на всички за улугите защото иначе нямше усилвател
мерси |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|