 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Юни 07, 2006 19:03 Заглавие: |
|
|
| инж.Васил Сапунджиев написа: | | 77М е! Повече от 50М не се атачват! |
Повече от 50K, не се атачват (вероятно си объркал буквите), но би могъл да я качиш тук: http://www.eserviceinfo.com/ и да дадеш линк, "порцията" е 2М.
Edit: Опсс.., поправих се 
Последната промяна е направена от RC на Сря Юни 07, 2006 19:39; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
инж.Васил Сапунджиев Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2005 Мнения: 292
|
Пуснато на: Чет Юни 08, 2006 5:56 Заглавие: |
|
|
Сбъркал съм естествено К с М. Нали в България сме все мегаломани! А линк, не зная, към какво да дам? _________________ Ако човек се напъва упорито, все нещо ще излезе на бял свят!
Последната промяна е направена от инж.Васил Сапунджиев на Чет Юни 08, 2006 7:45; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Юни 08, 2006 7:08 Заглавие: |
|
|
Идеята е някъде да качите файла и после да дадете линк за да я изтеглим от там
Edit :
http://www.hit.bg/members/register.php?over=1 тук е безплатна регистрацията. Там може до 10 мб файлове да се качат.
А не може ли документа да се архивира на няколко части по 50 кб. и така в няколко поста го качвате. Предполагам не е голям.
Последната промяна е направена от slav4o.com на Чет Юни 08, 2006 8:27; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|