| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
krassy_m Опитен потребител

Регистриран на: 18 Май 2004 Мнения: 401 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Нед Юни 11, 2006 16:22 Заглавие: Разпиновка на Siemens CDR2005 |
|
|
| Проблема е . че не работи дисплея , а и радиото не е от тази кола.Ако някой знае изводите на тази букса...Благодаря . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
saaemo Опитен потребител


Регистриран на: 30 Мар 2005 Мнения: 213 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пон Юни 12, 2006 8:46 Заглавие: Re: Разпиновка на Siemens CDR2005 |
|
|
| krassy_m написа: | | Проблема е . че не работи дисплея , а и радиото не е от тази кола.Ако някой знае изводите на тази букса...Благодаря . |
_________________ Докато губиш нещо, не се знае какво печелиш
Поздрави Емо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsuko Опитен потребител


Регистриран на: 30 Ное 2004 Мнения: 356 Местожителство: Добрич
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pavlik Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 490 Местожителство: Перник
|
Пуснато на: Вто Юни 13, 2006 16:36 Заглавие: |
|
|
на какво го слагаш аз имах много ядове с такъф ковръжляк на опел агила не става cdr2005 a cdr2003 става  _________________ Колкото повече майстори толкова повече работа
Павлик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krassy_m Опитен потребител

Регистриран на: 18 Май 2004 Мнения: 401 Местожителство: Стара Загора
|
Пуснато на: Пон Юни 19, 2006 17:07 Заглавие: |
|
|
Един младеж се закачи с лаптоп за колата и от там оправи нещата.Само неможах да разбера как , че много се криеше .
Благодаря на всички за отговорите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|