| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
valioman Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юли 2005 Мнения: 369 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Пет Юни 09, 2006 16:10 Заглавие: |
|
|
| Brock написа: |
А какво би струвало да направиш подобна схема и да я изпратиш по куриер - ако разбира се имаш желание за подобно нещо?! |
Никакъв проблем В понеделник ще постна схемата тук във форума.
А за цени и др подобни пиши на емайла ми или на ЛС за да не се пълни форума с безмислени постинги  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
valioman Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юли 2005 Мнения: 369 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Пон Юни 12, 2006 8:56 Заглавие: |
|
|
| Схема |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
valioman Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юли 2005 Мнения: 369 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Пон Юни 12, 2006 9:07 Заглавие: |
|
|
| Платка ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
valioman Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юли 2005 Мнения: 369 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Пон Юни 12, 2006 9:08 Заглавие: |
|
|
| Програма за микроконтролера!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
marinov Опитен потребител


Регистриран на: 20 Апр 2004 Мнения: 130 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Сря Юни 14, 2006 12:51 Заглавие: |
|
|
Нещо от трите ми се отваря коректно само хекса
При мен ли е проблема или....? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
valioman Опитен потребител


Регистриран на: 08 Юли 2005 Мнения: 369 Местожителство: Sliven
|
Пуснато на: Сря Юни 14, 2006 16:28 Заглавие: |
|
|
| marinov написа: | Нещо от трите ми се отваря коректно само хекса
При мен ли е проблема или....? |
Оф който е заинтересуван да ми даде Email и ще му го пратя че вече за не знам кой път ми се случва да се прецакат архивите които закачам в форума |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Brock Гост
|
Пуснато на: Чет Юни 15, 2006 10:06 Заглавие: |
|
|
Ами аз реших, че проблема е при мене
иначе
mondeo AT mail.bg
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|