| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
baian Нов потребител

Регистриран на: 08 Авг 2005 Мнения: 30
|
Пуснато на: Нед Юни 25, 2006 18:31 Заглавие: |
|
|
| Опитвам и на .waw и на МР3- същата работа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emilm Опитен потребител

Регистриран на: 04 Авг 2005 Мнения: 761
|
Пуснато на: Нед Юни 25, 2006 18:43 Заглавие: |
|
|
| Аз ти предлагам да ползваш "Sound forge 5,6или 7.По лесно и по интуитивно се работи с нея |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
guitman Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 1470 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Юни 25, 2006 18:43 Заглавие: |
|
|
Я най добре постни пресетите на програмата, миксерите и каквото се сетиш. _________________ home studio |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
baian Нов потребител

Регистриран на: 08 Авг 2005 Мнения: 30
|
Пуснато на: Нед Юни 25, 2006 20:19 Заглавие: |
|
|
| Проблемите ми започнаха след смяна на дънната платка K7VTA3 v.6.0A с MSI K8T Neo-V,която е с вградено аудио Realtek AC97 Audio. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Нед Юни 25, 2006 20:50 Заглавие: |
|
|
| Ами тук е и отговора на въпроса ти! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
baian Нов потребител

Регистриран на: 08 Авг 2005 Мнения: 30
|
Пуснато на: Пон Юни 26, 2006 7:22 Заглавие: |
|
|
| Защо? Какво имаш в предвид? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dobrix Активен потребител

Регистриран на: 15 Юли 2005 Мнения: 56 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Юни 26, 2006 8:02 Заглавие: |
|
|
Не я виждам??? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пон Юни 26, 2006 8:31 Заглавие: |
|
|
| Имам пред вид че аудиото на дъното не е читаво нещо, пробвайте да инсталирате допълнителна звукова платка, по 10-15 лева са. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Юни 26, 2006 13:15 Заглавие: |
|
|
| Всичко се изясни, след като донесох в къщи служебния компютър.Явно това дъно е абсолютен боклук!Все пак , БЛАГОДАРЯ много на всички ,които се отзовахте на молбата ми за помощ!!!Благодаря Ви момчета! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
baian Нов потребител

Регистриран на: 08 Авг 2005 Мнения: 30
|
Пуснато на: Сря Юни 28, 2006 17:04 Заглавие: |
|
|
| Грешка! Напразно обидих братята китайци!Проблема се оказа инсталираната видео камера.Тя става доминиращо звуково устройство и приема звука чрез микрофона си.Благодаря на колегата , който спомена за запис от микрофон - точно такъв се получаваше и това ме накара да продължа да търся причината .И най после я открих.Деинсталирах камерата и всичко е вече О.К. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|