| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Юли 22, 2005 8:18 Заглавие: BLAUPUNKT MADRID RCM 105 KEYCARD |
|
|
Няма карта,но не търси карта ,а изписва само чертички.
проца е HC05B16.
С FM+1 не става,
картата на късо 1,2,3,4,5,6--4,7к--7,пак
задавах на [03],[06],[09]=00,80,FA,FE--НИЩО
Някой да помогне,какво пропускам. _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kostadin iantchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Май 2003 Мнения: 520 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Пет Юли 22, 2005 10:17 Заглавие: |
|
|
Пробвай това:
Write all 00's, except #0=FF(7F) and ##3,6,9,D8 = 40 _________________ Отдел за борба с "бъговете" по електрониката. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DAN Опитен потребител

Регистриран на: 24 Ное 2004 Мнения: 273 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Юли 22, 2005 11:43 Заглавие: ? |
|
|
Проблема е решен,Благодаря на nik и kostadin
Стана без карта ,и без код _________________ Мери ли го? Мерих го! Смени ли го? Не съм.Смени го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
geo7 Нов потребител

Регистриран на: 29 Юни 2006 Мнения: 2
|
Пуснато на: Чет Юни 29, 2006 22:46 Заглавие: Re: BLAUPUNKT MADRID RCM 105 KEYCARD |
|
|
Имам следния проблем:като вкарам "карта 2", (първата успяхме да я изгубим ) ми изписва чертички на дисплея. Има ли някакво спасение? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tsuko Опитен потребител


Регистриран на: 30 Ное 2004 Мнения: 356 Местожителство: Добрич
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
geo7 Нов потребител

Регистриран на: 29 Юни 2006 Мнения: 2
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 14:18 Заглавие: благодарности |
|
|
Да си жив и здрав и много успехи. Веднага ще пробвам.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|