| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bkd.dkb Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 119 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 13:51 Заглавие: LG -14J70X СЕРВИЗЕН РЕЖИМ |
|
|
Колеги ,това е същото LG което нямаше яркостен .Оказасе ,че проблема е в паметта.Но сега трябва да се влезне в сервизен режим за корекции в геометриите.Помагайте, ако някой му е известно как става _________________ BKD |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 14:25 Заглавие: |
|
|
Кое шаси е,това което сте написали в предния пост е непознато,вижте за други надписи по платката. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bkd.dkb Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 119 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 14:41 Заглавие: |
|
|
Нищо друго освен това GW-01A и на втори ред 190-813B05-P1!?Процесора еTMP87CP38N-3E75. _________________ BKD |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 14:53 Заглавие: |
|
|
Пробвайте така:
При включен телевизор натиснете и задръжте VOL+ и VOL- на телевизора и натиснете DISPLAY на пулта на ДУ.
От страна спойки няма ли друг надпис. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bkd.dkb Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 119 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 15:36 Заглавие: |
|
|
DIMA-ОГРОМНО МЕРСИ!!!Става и само с едновременно матискане на VOL- и DISPLAY.Само ,знаеш ли коя опция измества по хоризонтали скрийна на менюто?Иначе се успа!!! _________________ BKD |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 15:46 Заглавие: |
|
|
Не,за съжаление нямам сервизното на този телевизор. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bkd.dkb Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 119 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 15:59 Заглавие: |
|
|
Става на въпрос индексно изписване на тази опция?Като пример V SAZE -верт. размер и тн..Защото са общо 77 опции и по метода на елиминирането ще падне голяма борба! _________________ BKD |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bkd.dkb Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 119 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Юни 30, 2006 16:30 Заглавие: |
|
|
Явно нещата опират до дъмп!Бърка обхватите на тунера и отделно няма ДМВ. _________________ BKD |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bkd.dkb Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юни 2005 Мнения: 119 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Нед Юли 02, 2006 10:57 Заглавие: |
|
|
Колеги ,някой да има дъмп за това LG??? _________________ BKD |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|