| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Вто Юли 04, 2006 9:42 Заглавие: Програма за чертане на ел. схеми |
|
|
| Предложете ми някоя хубава програма за чертане на ел. схеми |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dimdas Нов потребител

Регистриран на: 03 Юли 2006 Мнения: 12
|
Пуснато на: Вто Юли 04, 2006 11:40 Заглавие: |
|
|
Опитай с EAGLE Layout Editor
www.cadsoft.de |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tropper Опитен потребител


Регистриран на: 08 Сеп 2005 Мнения: 1299 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Юли 04, 2006 11:57 Заглавие: |
|
|
OrCAD
има някои дребни бъгове, но основното предимство, е че с него върви най-мощният аналогов симулатор PSpice, има и много библиотеки и това го прави един от най-силните пакети на пазара. _________________ Тодор Симеонов.
skype: todor.simeonov
Захранващи решения за LAN мрежи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Вто Юли 04, 2006 16:05 Заглавие: |
|
|
A нещо по-на аванта  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
guitman Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 1470 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Вто Юли 04, 2006 16:13 Заглавие: |
|
|
| andrey1988 написа: | A нещо по-на аванта  |
Това погледна ли го изобщо? _________________ home studio |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Юли 04, 2006 17:52 Заглавие: |
|
|
| Изпратих ти една Руска програмка на пощата не знам дали ще ти хареса. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Вто Юли 04, 2006 18:23 Заглавие: |
|
|
| Благодаря все пак обаче тая я имам и на ме впечатлява особено, не ще да ми направи файла в някакъв формат като картинка (поне аз не съм видял да може)имам и quickpic sheme creator обаче имам проблем с чертането на линии( слага ги където си поиска)и затова търся някоя друга. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Юли 04, 2006 18:39 Заглавие: |
|
|
andrey1988, предназначението на CAD програмите е друго и изходните им формати са ориентирани към други последващи цели.
По отношение на картинките, то някои (да не кажа почти всички които съм виждал) от "схемните редактори" поддържат функцията Copy при което след това схемата (или част от нея ) може да се Paste-не някъде другаде именно като картинка.
Нали все пак питаш за чертане на електрически схеми? или въпроса е за PCB (платки)?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Вто Юли 04, 2006 18:59 Заглавие: |
|
|
Благодаря за акъла ще пробвам
p.s. става  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|