| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Румен Канчев Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2004 Мнения: 105
|
Пуснато на: Вто Юли 04, 2006 20:49 Заглавие: SONY КV-C2501D |
|
|
Здравейте колеги,
Сонито е ударено от мълния и има проблем със захранването STRS-6708.Прекъснал е R на 1 крак-0,27 Om и R на 6 крак,който е почернял и не може да се види стойността.Някой ако има PDF на STR-ra или сервизното да го изпрати на [email protected] Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Юли 04, 2006 20:56 Заглавие: |
|
|
| Виж дали пощальона дето е втора смяна ще мине. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Юли 04, 2006 21:05 Заглавие: |
|
|
| R на 6 крак-100ом |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Румен Канчев Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2004 Мнения: 105
|
Пуснато на: Вто Юли 04, 2006 21:05 Заглавие: |
|
|
Благодаря на RC но от този PDF не става ясно какво е ерчето на 6 крак.
Edit: Не съм сигурен да е 100 Ом .От къде имаш тази информация.Благодаря.
Последната промяна е направена от Румен Канчев на Вто Юли 04, 2006 21:09; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Вто Юли 04, 2006 21:06 Заглавие: |
|
|
| R на 6 крак-100ом |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danco Опитен потребител


Регистриран на: 13 Ное 2004 Мнения: 985 Местожителство: Бяла Слатина
|
Пуснато на: Вто Юли 04, 2006 21:17 Заглавие: |
|
|
Виж си пощата,наистина е 100 ома. _________________ Skype - danco64 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Румен Канчев Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2004 Мнения: 105
|
Пуснато на: Вто Юли 04, 2006 21:28 Заглавие: |
|
|
| Благодаря на old4 и danco. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Румен Канчев Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юни 2004 Мнения: 105
|
Пуснато на: Сря Юли 05, 2006 19:52 Заглавие: |
|
|
Здравейте отново,
Захранването тръгна но светодиода мига 6 пъти.Някой има ли таблица за диагностика по броя на миганията.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|