 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Avramov Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2006 Мнения: 186 Местожителство: Монтана
|
Пуснато на: Сря Юли 05, 2006 21:34 Заглавие: Търся схема на монитор Медион MD1998PB |
|
|
| Този монитор ми се е запънал и не мога да го оправя.Вдига високо светва екрана и след секунди изгасва плавно като се се оголемява образа.Всички напрежения си остават.Не е отопление. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EUROFIX Активен потребител

Регистриран на: 03 Май 2004 Мнения: 76 Местожителство: V.TARNOVO
|
Пуснато на: Чет Юли 06, 2006 6:46 Заглавие: Hi |
|
|
Да ,имам я схемата ,но поне един e-mail от уважение...каде да я пратя на пример на кмета Борисов ли...? _________________ HI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|