| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Silversound Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2006 Мнения: 331 Местожителство: Pazardjik
|
Пуснато на: Пон Юли 24, 2006 9:45 Заглавие: Pioneer DEH-P2600r |
|
|
Нуждая се от помощ за един елемент. Намира се на изхода за чинчовете SMD . Корпуса му са е спукал и се вижда само цифрата / 3 /
Предполагам че са 2 транзистора в един корпус.Ако някой има такъв разглобен моля да погледне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Юли 24, 2006 12:11 Заглавие: |
|
|
| Да, това са два п-р-п транзистора в един корпус. Елемента е даден като IMH3А. Изпращам Ви схема на подобен модел, по която и сам ще се ориентирате.Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bobitv Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 825 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Юли 24, 2006 12:13 Заглавие: |
|
|
| Е да де, ама няма посочен адрес... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Silversound Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2006 Мнения: 331 Местожителство: Pazardjik
|
Пуснато на: Пон Юли 24, 2006 14:07 Заглавие: Pioneer DEH-P2600r |
|
|
| Адреса ти го изпратих на лично благодаря ти предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|