| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ludmil CV Нов потребител

Регистриран на: 26 Юли 2006 Мнения: 1
|
Пуснато на: Сря Юли 26, 2006 21:43 Заглавие: Watson FA3619/b не влючва |
|
|
| Телевизори (2) Watson FA3619/b с един и същ проблем - стоят на stby и не включват. Всички волти са Ок - проверени с мултицет и осцилоскоп. При принудително влючване THO-то и другите блокове заработват нормално но екрана е тъмен, процесора стои забит. Ако някой има идея моля да подскаже? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 5:58 Заглавие: |
|
|
Генерации на кварца , резет , шини ? 11АК20 ли е шасито ? _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 6:45 Заглавие: |
|
|
Записал съм си ,че на тия шасито е 11АК20СЕ-1.Имат ли съществена разлика от 11ак20 ? Ludmil CV напиши състава _________________ Иво Банов |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 8:25 Заглавие: |
|
|
| bamze написа: | | Записал съм си ,че на тия шасито е 11АК20СЕ-1.Имат ли съществена разлика от 11ак20 ? Ludmil CV напиши състава | Пробваи да запусенш телевизора с дистанционното.Ако е активирана защита от деца не може да запуснеш телевизора от копчетата на предния панел |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|