| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 14:51 Заглавие: TV combo "PHILIPS" 21PV267/01 |
|
|
Помагайте колеги,телевизора е ужасно гаден за ремонт.Трябва да се извади видерекордера, жиците са къси трябва да се удължават 40 проводника...Дефекта е тръгва тъмен екран и след 10 секунди се гаси,при усилено ускорение едва се вижда блед надпис "CHILD LOCK".Шаситата са две,като дефекта е в това,което не може да се достигне.Нямам и схема.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 15:20 Заглавие: |
|
|
| До 20мин. схемата ще е в пощата, че е 7мб. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 15:27 Заглавие: |
|
|
| Я..., не ми бил толкова бавен интернета. Трябва да е в пощата вече. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 18:26 Заглавие: |
|
|
| Благодаря Митаче!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пет Авг 11, 2006 14:08 Заглавие: |
|
|
| След смяна на паметта с нова ТВ-то работи,липсва метровия обхват на първия тунер,типа му е UV1216D/P.Ако някой има работещ-купувам го! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Пет Авг 11, 2006 16:37 Заглавие: |
|
|
| UV1316 няма ли да стане. Цифров тунер за PHILIPS. Има го по магазините, и не е скъп. А в сервизен режим проверено ли дали всички опции са ОК? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Вто Авг 15, 2006 18:34 Заглавие: |
|
|
| A UV1316 има ли странична букса изход за другия тунер? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
Пуснато на: Вто Авг 15, 2006 18:35 Заглавие: |
|
|
| Stoy40 написа: | | A UV1316 има ли странична букса изход за другия тунер? |
Не. ама приспособи нещо. _________________ Не обръщайте голямо внимание, на това което съм писал след 22.00ч. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 11:57 Заглавие: |
|
|
| Значи след опитите да разчета описанието,което е на италиански,стигнах до извода,че в сервизен режим трябва да се вкара код,който определя функциите на системата.Влизането в сервиз е описано(или поне това разбрах),като задържане на бутона "стоп" на дистанционното и бутона "плей" на телевизора за 5 секунди,обаче при мен не се получава.Дистанционното е "Пилот" не е оригинално.Моля кажете ако някой се е мъчил къде греша? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Авг 19, 2006 12:25 Заглавие: |
|
|
| Stoy40 написа: | | ...Влизането в сервиз е описано(или поне това разбрах),като задържане на бутона "стоп" на дистанционното и бутона "плей" на телевизора за 5 секунди,обаче при мен не се получава.Дистанционното е "Пилот" не е оригинално.Моля кажете ако някой се е мъчил къде греша? | Правилно си разбрал, но TV-то трябва да е на sby. Успех! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|