| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ford 3000 Traffic Гост
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 8:13 Заглавие: Ford |
|
|
Може ли да намеря кода на Ford 3000 Traffic ?
Serial no. M027295 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 8:15 Заглавие: Re: Ford |
|
|
| Ford 3000 Traffic написа: | Може ли да намеря кода на Ford 3000 Traffic ?
Serial no. M027295 | Може като занесеш касетофончето на някои които се занимава с разкодиране на касетофони  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 20:33 Заглавие: код |
|
|
И кода ти е ---- За гости това е достатъчно Ако се регистрираш може да помислим . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 20:48 Заглавие: Re: код |
|
|
| G_ANEV написа: | И кода ти е ---- За гости това е достатъчно Ако се регистрираш може да помислим . | Колега G_ANEV не мислите ли 4е госта ще си направи една регистрация колкото да си получи кода.Да си иде на сервиз Моите наи искренни уважения към G_ANEV. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
G_ANEV Опитен потребител

Регистриран на: 26 Окт 2003 Мнения: 1409 Местожителство: sofia
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 21:32 Заглавие: код |
|
|
Вело а защо мислиш че ще му дам кода ? Аз се боря срещу гостите във Форума Върни се да видиш ! Вело аз колегите си на предавам знай го ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 21:44 Заглавие: Re: код |
|
|
| G_ANEV написа: | Вело а защо мислиш че ще му дам кода ? Аз се боря срещу гостите във Форума Върни се да видиш ! Вело аз колегите си на предавам знай го ! | Изкренно ти благодаря колега G_ANEV
Надявам се да доиде момент в които да помогна  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 21:49 Заглавие: |
|
|
| Да,но като се регистрира,госта автоматично става колега,а на колега не се отказва! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 21:52 Заглавие: |
|
|
| helios написа: | | Да,но като се регистрира,госта автоматично става колега,а на колега не се отказва! |
Зависи по кой начин ще попита и как мисли да си помогне.Ако е по сериен -ясно що за "колега" е  _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и.
Последната промяна е направена от bai_tishan на Чет Юли 27, 2006 22:21; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 21:55 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan написа: | | helios написа: | | Да,но като се регистрира,госта автоматично става колега,а на колега не се отказва! |
Зависи :!:по кой начин ще попита и как мисли да си помогне.Ако е по сериен -ясно що за "колега" е  | bai_tishan е дяволски прав |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Чет Юли 27, 2006 22:01 Заглавие: |
|
|
| bai_tishan написа: | | helios написа: | | Да,но като се регистрира,госта автоматично става колега,а на колега не се отказва! |
Зависи :!:по кой начин ще попита и как мисли да си помогне.Ако е по сериен -ясно що за "колега" е  |
Все пак,не може да има :колега,по-колега,най-колега.Вероятно всички първи(а защо само първи)постове,на всички от нас,са били свързани с"тъпи"въпроси.Нека се даде шанс на всеки.А темата за гостите...аман! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|