| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
krasi 1 Нов потребител

Регистриран на: 15 Авг 2006 Мнения: 17
|
Пуснато на: Вто Авг 15, 2006 8:24 Заглавие: WATSON FA3630 AK20SE |
|
|
Търся схема на този телевизор.Благодаря предварително.
пр.ST92195B1B1/ESX
Памет 24LC08B
Видео ST2116A |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krasi 1 Нов потребител

Регистриран на: 15 Авг 2006 Мнения: 17
|
Пуснато на: Вто Авг 15, 2006 9:00 Заглавие: |
|
|
| Гоше благодаря ти но не мога да я изтегля, би ли ми я изпратил по пощата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nankov Опитен потребител

Регистриран на: 12 Яну 2005 Мнения: 347 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Вто Авг 15, 2006 9:18 Заглавие: |
|
|
Напиши си мейлчето и я имаш  _________________ Има 101 причини да се гордея че съм Българин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krasi 1 Нов потребител

Регистриран на: 15 Авг 2006 Мнения: 17
|
Пуснато на: Вто Авг 15, 2006 9:48 Заглавие: |
|
|
| krasi_simeonov@mailbg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
burzaka Опитен потребител

Регистриран на: 14 Юли 2004 Мнения: 408 Местожителство: Павел баня
|
Пуснато на: Вто Авг 15, 2006 9:54 Заглавие: |
|
|
предполага се, че между mail и bg има точка, нали?
провери си пощата след малко
успех |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
krasi 1 Нов потребител

Регистриран на: 15 Авг 2006 Мнения: 17
|
Пуснато на: Вто Авг 15, 2006 10:10 Заглавие: |
|
|
Много ти благодаря  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nankov Опитен потребител

Регистриран на: 12 Яну 2005 Мнения: 347 Местожителство: Хасково
|
Пуснато на: Вто Авг 15, 2006 11:49 Заглавие: |
|
|
| burzaka написа: | предполага се, че между mail и bg има точка, нали?
провери си пощата след малко
успех |
Направо ме изпревари, нали си burzaka  _________________ Има 101 причини да се гордея че съм Българин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|