 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
rympo Нов потребител

Регистриран на: 14 Мар 2003 Мнения: 48 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Нед Авг 20, 2006 1:06 Заглавие: Отново Samsung DVD-p355 |
|
|
Здравейте колеги, разглеждах че се коментира някъде във форума за фирмуера на това "най продавано според КиК двд" аз бях един от първите собственици когато го пуснаха преди две години мисля , оттогава изрових всичко и не можах да намеря никаква информация за него, случайно един мой приятел ми даде "ВЪТРЕШНА" информация от извора но не мога да разбера как се флашва с диск , защото не ми се сваля флаша. мога да дам на който се интересува цялата сервизна документация, схеми , бинове и всичко което имам за него и се интересувам някой ако знае как точно се казва фаила които е за флаш
Поздрави и успешен бизнес на всички !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|