| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 12:46 Заглавие: Grundig CAR200 /D/ |
|
|
Привключване ми изписва "SAFE",изключвамго от бутона икактопише из Интернет включвам касетофона като сържа натиснатбутона "AS",нослед малко пак се появява "SAFE", и немога да вкарамкода.Аз ли нещо бъркам или информацията е невярнаПробвах с неговия дъмп и с други два от Интернет. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 13:04 Заглавие: |
|
|
Имаш набити грешни опити остави го да стои включен или ето _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 13:08 Заглавие: |
|
|
Благодаря ще пробвам. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pepi Petrov Опитен потребител


Регистриран на: 09 Май 2005 Мнения: 591 Местожителство: Vidin
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 13:10 Заглавие: |
|
|
| Ето и от мен нещо |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 13:19 Заглавие: |
|
|
Благодаря Ви. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|