| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
plamen petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 1587 Местожителство: Шумен
|
Пуснато на: Нед Авг 20, 2006 14:56 Заглавие: |
|
|
Какво се надпреварвате да давате акъли не виждате ли че вече го е тряснал тока и няма кой да отговори. _________________ Директна връзка Skype-plamenpetrov8281 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Нед Авг 20, 2006 18:07 Заглавие: |
|
|
| plamen petrov написа: | | Какво се надпреварвате да давате акъли не виждате ли че вече го е тряснал тока и няма кой да отговори. |
Пламене само да не ни тежи на съвеста дето сме му дали акъл на такив "МАЙСТОР" |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Vaklin Опитен потребител

Регистриран на: 02 Юли 2005 Мнения: 2054
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 11:28 Заглавие: |
|
|
Клиентът мълчи. Извод: Решил си е проблема. ... или го е плеснал тока и си е потърсил друг да му реши проблема. Защото ако се е позагубила нулата не точно в последния контакт, а малко по-рано, клемите за зануляване на контакта при включена крушка са под напрежение. _________________ --------------------------------------------------
Ако търсите помощ, сбъркали сте форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 12:18 Заглавие: |
|
|
Чичовци, мерси за помоща. Току-що открих проблема и го реших. Оказа се че в една разклонителна кутия съм обърнал два кабела. Сега ги размених и всичко е ОК. Лампата не е виновна, аз съм обърнал кабелите.
От друга страна мерси за бързата реакция от ваша страна  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Пон Авг 21, 2006 16:46 Заглавие: |
|
|
БРАВОС чичовото  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|