| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Stoy40 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Окт 2004 Мнения: 3148 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Сря Мар 22, 2006 16:36 Заглавие: |
|
|
| quad написа: | Molq, jelae6tite da se vklu4at v izgrajdaneto da pi6at li4na belejka do men ili
инж.Васил Сапунджиев
W neq po wazmojnost da napi6at kratko CV, v kakva oblast sa se naso4ili, ime i mail za vrazka. Dobre e da po vazmojnost da si instalirat skype, obmislqme konferentni vrazki za po-barzo komunikirane...
Informaciqta se predava pomejdu ni, za da ne floodim temata. |
Мисля статиите и разработките да се пращат,на човека който ще се бръкне за да плати хостинг или домейн.Вие двамата с господин Спунджиев,ако го направите тогава на вас.Мисля същия човек да определи името на сайта,и какво точно и как точно ще се публикува,той да си търси начини да си събере парите,ние ще се съгласим.Единствено така може да се почне........според мен. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tropper Опитен потребител


Регистриран на: 08 Сеп 2005 Мнения: 1299 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Мар 22, 2006 16:46 Заглавие: |
|
|
| Stoy40 написа: | | ... човека който ще се бръкне за да плати хостинг или домейн.Вие двамата с господин Спунджиев,ако го направите ... |
Струва само 16 лв. Ама дайте да избереме име най-накрая. _________________ Тодор Симеонов.
skype: todor.simeonov
Захранващи решения за LAN мрежи. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
quad Опитен потребител

Регистриран на: 20 Ное 2004 Мнения: 233 Местожителство: Varna/Targovishte
|
Пуснато на: Сря Мар 22, 2006 17:12 Заглавие: |
|
|
... reg. na spoika.info _________________ skype:bagybg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Мар 22, 2006 20:52 Заглавие: |
|
|
не е ли по добре да е нещо на английски, току виж сме си поиграли и на английски някой ред да ударим. Мисля че по-популярен ще е.
например electronics-bg.com ама да е нещо по-международно звучащо ми е мисълта. Една анкетка не може ли да се направи за това какво да е името. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tisho Активен потребител

Регистриран на: 01 Мар 2005 Мнения: 77 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 17:56 Заглавие: |
|
|
Браво бе хора, евала
излязло ли е вече това списание от печат ? Може ли да се намери ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yassen Опитен потребител


Регистриран на: 16 Сеп 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 18:14 Заглавие: |
|
|
Очаквайте го съвсем скоро по всички РЕП в страната. Очакваме Вашите за желания за бъдещите теми в нашия форум www.elcomel.org _________________ Младото поколение трябва да възроди Българската електроника |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
di_rtv Опитен потребител

Регистриран на: 10 Ное 2005 Мнения: 239 Местожителство: Dobrich
|
Пуснато на: Пет Апр 07, 2006 21:03 Заглавие: |
|
|
БРАВО най после някой да направи нещо по въпроса . БЛАГОДАРЯ ви за списанието. Чакам с нетърпение първият брой да го закупя.Дано да има УСПЕХ и да се задържи на пазара.
Имам въпрос Защо не мога да се регистрирам в сайта на списанието  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Yassen Опитен потребител


Регистриран на: 16 Сеп 2005 Мнения: 401 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Апр 08, 2006 9:41 Заглавие: |
|
|
Благодаря ви за отзивите, моля задавайте си въпросите в нашия форум: http://www.elcomel.org/index2.php?option=com_forum , а не тук  _________________ Младото поколение трябва да възроди Българската електроника |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Пет Сеп 01, 2006 16:59 Заглавие: |
|
|
| Какво стана с това списание? Фалира ли? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|