| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
NORDIK Опитен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2004 Мнения: 308 Местожителство: гр.Костенец
|
Пуснато на: Сря Сеп 13, 2006 11:15 Заглавие: AKAI CT-20WKDT |
|
|
Грамотевица-захранване отремонтирано,стабилизатор 5V най-после работи но на 5.2V,дефектни CF72306/окъсяваше 5V-заменена с нова/ и процесор 651A 1207 KWMCC който се държеше като прекъснал / не превключваше от бутоните не приемаше команди от дистанционното/ заменен с 742A 4302 KWMCC който ми се даде като аналогов /вече превключва и приема команди от дистанционно/ но нямам OSD ,лоша картина със снежинки черно -бяла с отенък на зелено и обратен ход на лъча на целия екран. Много работа и блокаж-------моля внимателно прочетете /може нещо да греша / и ако някой има идея,пишете  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Сеп 13, 2006 12:23 Заглавие: Re: AKAI CT-20WKDT |
|
|
| NORDIK написа: | Грамотевица-захранване отремонтирано,стабилизатор 5V най-после работи но на 5.2V,дефектни CF72306/окъсяваше 5V-заменена с нова/ и процесор 651A 1207 KWMCC който се държеше като прекъснал / не превключваше от бутоните не приемаше команди от дистанционното/ заменен с 742A 4302 KWMCC който ми се даде като аналогов /вече превключва и приема команди от дистанционно/ но нямам OSD ,лоша картина със снежинки черно -бяла с отенък на зелено и обратен ход на лъча на целия екран. Много работа и блокаж-------моля внимателно прочетете /може нещо да греша / и ако някой има идея,пишете  | Сменяи видео проца |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NORDIK Опитен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2004 Мнения: 308 Местожителство: гр.Костенец
|
Пуснато на: Сря Сеп 13, 2006 12:54 Заглавие: |
|
|
И аз се насочвам към него, но направих междувременно още измервания за по- сигурно възникна и такъв проблем-оригинал AN5195K-B който не намирам никъде дори и като PDF,а това което се предлага е AN5195K-C---дали са аналози.А има и още нещо-много са ми клекнали 12V-мера ги на 10.5V  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Сря Сеп 13, 2006 13:01 Заглавие: |
|
|
На 33,34 и 35 кр. излизат ли импулси когато процесора пише на екрана ? _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
NORDIK Опитен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2004 Мнения: 308 Местожителство: гр.Костенец
|
Пуснато на: Сря Сеп 13, 2006 13:30 Заглавие: |
|
|
| Noel написа: | | На 33,34 и 35 кр. излизат ли импулси когато процесора пише на екрана ? | Излизат, имам и SDA и SCL,записах му и нов бин и никакъв ефект  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Сря Сеп 13, 2006 15:02 Заглавие: |
|
|
| NORDIK написа: | И аз се насочвам към него, но направих междувременно още измервания за по- сигурно възникна и такъв проблем-оригинал AN5195K-B който не намирам никъде дори и като PDF,а това което се предлага е AN5195K-C---дали са аналози.А има и още нещо-много са ми клекнали 12V-мера ги на 10.5V  | На 10.5волта трябва да работи.А видеопроцесор за такув AKAI сум купувал от тодор петров в старазагора и нямаше ядове.Ама не помня с какви букви завуршваше |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
old4 Опитен потребител

Регистриран на: 16 Апр 2006 Мнения: 4796
|
Пуснато на: Сря Сеп 13, 2006 18:08 Заглавие: |
|
|
| NORDIK написа: | И аз се насочвам към него, но направих междувременно още измервания за по- сигурно възникна и такъв проблем-оригинал AN5195K-B който не намирам никъде дори и като PDF,а това което се предлага е AN5195K-C---дали са аналози.А има и още нещо-много са ми клекнали 12V-мера ги на 10.5V  | Би трябвало да са аналози след малко ще ти пратя на AN5195K-C. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|