| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Petko Нов потребител

Регистриран на: 13 Апр 2003 Мнения: 33 Местожителство: Bourgas
|
Пуснато на: Пет Сеп 15, 2006 19:10 Заглавие: Сервизно меню за NEO TV-1451 |
|
|
Как се отключва това TV?
Екрана е син и излиза едно катинарче. Никакви бутони не работят. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mitachi Опитен потребител


Регистриран на: 28 Юли 2005 Мнения: 2352 Местожителство: Дупница
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Petko Нов потребител

Регистриран на: 13 Апр 2003 Мнения: 33 Местожителство: Bourgas
|
Пуснато на: Пет Сеп 15, 2006 20:37 Заглавие: |
|
|
| Благодаря колега но нямах упътване. Търсих за този модел, не за 1425 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|