| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Вто Сеп 19, 2006 16:39 Заглавие: |
|
|
Включваш в тази петица където е изхода от дека и входа за радио , сигнала го подаваш на входа за радио
П.П Виж как подробно ти обясняваме , а ти не щеш да пишеш на български  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Daniel- Гост
|
Пуснато на: Вто Сеп 19, 2006 17:08 Заглавие: |
|
|
| andrey1988 написа: | Включваш в тази петица където е изхода от дека и входа за радио , сигнала го подаваш на входа за радио
П.П Виж как подробно ти обясняваме , а ти не щеш да пишеш на български  |
Благодаря ви за обясненияте наистина сте пичове и ето аз пиша на български |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
di_rtv Опитен потребител

Регистриран на: 10 Ное 2005 Мнения: 239 Местожителство: Dobrich
|
Пуснато на: Чет Сеп 21, 2006 15:22 Заглавие: |
|
|
| Зависи какъв ти е изхода на звуковата карта . Ако е слаб сигнала за вход- радио пробвай на вход- микрофон |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
andrey1988 Опитен потребител


Регистриран на: 30 Дек 2005 Мнения: 1263 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Чет Сеп 21, 2006 17:58 Заглавие: |
|
|
| Не ми се вярва да е слаб . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BASS_MAN Нов потребител

Регистриран на: 17 Май 2006 Мнения: 9
|
Пуснато на: Чет Сеп 21, 2006 18:47 Заглавие: |
|
|
| не е слаб аз утре ще ходя да си купя такива букси за унитрата а можете ли да ми кажете от тази букса кои кабели да използвам за да ги включа към входа на вудио картата |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BASS_MAN Нов потребител

Регистриран на: 17 Май 2006 Мнения: 9
|
Пуснато на: Чет Окт 05, 2006 1:24 Заглавие: Daniel- |
|
|
up  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|