| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Пон Окт 02, 2006 22:38 Заглавие: FMS audio от MAZDA protege 1997г |
|
|
Радиото се настройва само на нечетни ст-сти---90.3:90.5:90.7....
Kak може да се оправи.Из нета не открих нищо съществено.
Ако трябва ще го сваля от колата и ще дам състава на елементите |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Окт 02, 2006 22:40 Заглавие: |
|
|
Ами ще трябва да го свалиш поне да видиш кой е проца и има ли нещо около него _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Вто Окт 03, 2006 18:06 Заглавие: |
|
|
| тази Мазда от каде е внесена? от Япония, USA или от Европа? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Вто Окт 03, 2006 23:41 Заглавие: |
|
|
| внесена е от USA |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Сря Окт 04, 2006 8:53 Заглавие: |
|
|
| vili написа: | | внесена е от USA | изключително сложно е да го пренастроиш на нашия стандарт! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Сря Окт 04, 2006 21:43 Заглавие: |
|
|
То че няма да е лесно се знае,затова и търся помощ.Ако имаш нещо в предвид моля да го споделиш.
Днес ми донесоха и едно SONY CDX-FW700 със същия проблем,внесено от USA.Освен TDA7416 всички други ИС са собозначени като SONY 10001,10002......
Май трябваше да пусна друга тема ,но все пак,ако някой знае нещо по въпроса нека помогне. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vili Опитен потребител

Регистриран на: 13 Сеп 2005 Мнения: 258 Местожителство: Търговище
|
Пуснато на: Сря Окт 11, 2006 19:56 Заглавие: |
|
|
За FMS audio-състава е следния:
UPD75516GF640,LC72362,TDA7342
Около LC-тo има място за памет 93с46,няма по съществени означения от рода на EUR,US,JAP.Е това е-ако някой знае нещо ,да казва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 9:39 Заглавие: |
|
|
| добре де на какво прилича това радио? орентираи ни кам някоя марка! виж в форума на МОНИТОР е засегната тази тема! добавя разни R тук таме! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|