| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Mitko_G Опитен потребител

Регистриран на: 17 Юни 2004 Мнения: 114 Местожителство: Aytos
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 11:25 Заглавие: Проблем с watson |
|
|
| телевизора е Watson FA5149 шаси 11ak19e3 , процесор sda5223-a013 видео TDA 8842. ТВ-то стои само на стенбай, без памет диода стетва зелен импулсното вдига 115в , но тхо не заработва. на 40 пин на тда8842 няма генерации. Пробвах с друг бин (не съм сигурен в него) ефекта е същия , диода зелен но тхо не работи. Възможно ли е да е от вин-а или да се ориентирам към нова тда8842 ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
CEKI Опитен потребител

Регистриран на: 16 Авг 2004 Мнения: 324 Местожителство: Botevgrad
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 11:33 Заглавие: |
|
|
Пратих ти бин _________________ [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
velo Опитен потребител

Регистриран на: 08 Апр 2006 Мнения: 794 Местожителство: dimitrovgrad
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 11:36 Заглавие: |
|
|
| CEKI написа: | | Пратих ти бин | Виж 8842 има ли захранване и колко волта е? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Mitko_G Опитен потребител

Регистриран на: 17 Юни 2004 Мнения: 114 Местожителство: Aytos
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 12:46 Заглавие: |
|
|
tda8842 има захранване на 12 и 37 пин по 8в . на 40 има почти 7в ,но няма генерации . пробвах и биновете , не са за същия модел FA5149 но ефекта е същия |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sacho Опитен потребител


Регистриран на: 02 Яну 2004 Мнения: 2268 Местожителство: гр.ПЛЕВЕН
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 12:51 Заглавие: |
|
|
А процесора как е ??? I2C жива ли е има ли обмен ???  _________________ СЕРВИЗ ЗОРА - ПЛЕВЕН
www.sacho5.alle.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Mitko_G Опитен потребител

Регистриран на: 17 Юни 2004 Мнения: 114 Местожителство: Aytos
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 13:27 Заглавие: |
|
|
| Благодаря за биновете , тръгна, но трябва размер да регулирам и нещо в опциите на тунера . влизам в сервизно но нямам описание на опциите . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Окт 12, 2006 13:41 Заглавие: |
|
|
http://11ak19.jconserv.net/index.php
регистрирай се-там съм качил много неща за 11АК19-
и дръпни схемата на 11АК19 (complecto) вътре има и описание на всички опции и регулировки в сервизен режим. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|