Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търся WEBMASTER-и да обменим линкове.

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Интересни сайтове - Links to interesting electronics web sites



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
freelancer_bg
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 01 Юни 2006
Мнения: 13

МнениеПуснато на: Пон Авг 07, 2006 15:37    Заглавие: Търся WEBMASTER-и да обменим линкове. Отговорете с цитат

Търся хора с сайтове в областтана програмирането, уеб дизайна и др. подобни за да обменим линкове. Моят може да видите в подписа ми. Говоря за текстови линкове, не за банери, те са в краен случай. Пишете на емаила ми ,ако сте заитерисовани. Ще уговорим подробностите.
_________________
Не псувайте шефовете си на майка, защото така се размножават.
Аз лично много ги мразя, затова си бачкам като Фрийлансър
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
freelancer_bg
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 01 Юни 2006
Мнения: 13

МнениеПуснато на: Чет Авг 10, 2006 12:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мога да повярвам, че никой не прояви интерес. Вярно е че блога е на 3 месеца само, но се развива доста добре, често поствам в него, а и постовете не са празни приказки. Хората които го посещават са предимно от ИТ сферата.
Ако все пак някой размисли може да се свърже с мен , ще му изпратя скрииншотове от статистиките на сайта. Забравих да кажа че ранга ми в гъгъл е 3, но полагам усилия да го вдигна минимум до 4.
_________________
Не псувайте шефовете си на майка, защото така се размножават.
Аз лично много ги мразя, затова си бачкам като Фрийлансър
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Wishmaster-ruse
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 22 Юли 2006
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Чет Окт 12, 2006 22:48    Заглавие: Проявен интерес Отговорете с цитат

Привет
Аз проявявам интерес към това и имам няколко въпроса.
Как става приемането на поръчка.
предаването и заплащането и.
за какви срокове трябва да се направи.
за контакт
[email protected]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Интересни сайтове - Links to interesting electronics web sites Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov