| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
rosentr Нов потребител

Регистриран на: 15 Окт 2006 Мнения: 12 Местожителство: Троян
|
Пуснато на: Вто Окт 24, 2006 13:36 Заглавие: Търся схема на TV "CROWN CTV-B 5051" |
|
|
Проблема е, че 5 минути след пускането на телевизора, дистанционното и всички бутони на самия телевизор спират да работят.
Ако някой може да помогне и със съвет каква може да е пречината .
Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Окт 24, 2006 18:28 Заглавие: |
|
|
А с какъв процесор е? _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rosentr Нов потребител

Регистриран на: 15 Окт 2006 Мнения: 12 Местожителство: Троян
|
Пуснато на: Вто Окт 24, 2006 18:59 Заглавие: |
|
|
| коцев написа: | | А с какъв процесор е? |
SDA-2083-A017 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
коцев Опитен потребител


Регистриран на: 01 Окт 2004 Мнения: 4293 Местожителство: Ловеч
|
Пуснато на: Вто Окт 24, 2006 19:37 Заглавие: |
|
|
Попитах защото скоро нагрявах на един Филипс процесора и той взе че стана .Даваше същия дефект. Не знам в твоя случай дали ще помогне.Можеш да пробваш да го охладиш с малко спирт и ако почне да реагира значи е от него. _________________ В един цирк играем и номерата си ги знаем...  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|