 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Окт 25, 2006 12:26 Заглавие: |
|
|
| Ами моя уред има оригинален адаптор ,но не е стабилизиран ,а самия уред хич не е евтин. Гледай само да е маломощен 100-200мА максимум. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
raxell Опитен потребител


Регистриран на: 09 Фев 2005 Мнения: 228 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Окт 25, 2006 17:12 Заглавие: ре: |
|
|
Не ти препоръчвам да ползваш адаптор особено ако бъркаш с уреда в монитори или телевизори , а иначе изискванията към самия адаптор в най общ план зависят от самия уред , само едно условие е общо за всички случаи - изолационно съпротивление не по малко от 5 мегаома , в някои случаи и 5 не стигат  _________________ колкото повече , толкова повече |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rbd72 Опитен потребител

Регистриран на: 30 Юли 2005 Мнения: 310 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Окт 25, 2006 18:26 Заглавие: |
|
|
Благодаря на всички!Закривам темата. _________________ Никога не е късно да станеш за резил. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
suxfan Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2004 Мнения: 174
|
Пуснато на: Чет Окт 26, 2006 8:13 Заглавие: Хм |
|
|
| rbd72 написа: | | Благодаря на всички!Закривам темата. |
Един познат си бачка вече 3 г вместо батерия на адаптор 9 волта, и нищо му няма на уреда. Като е на адаптор той си е разделен галванично и няма какво да му стане !!!
Лошото е при батерията че когато падне напрежението и уреда почва да лъже много , така много пъти съм се заблуждавал и после се сетя да мерна с друг уред и се вижда къде е проблема  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|