| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Вто Ное 07, 2006 13:25 Заглавие: TV Funai 2000-Mk7 |
|
|
телевизора работи но винаги при запускане тръгва на AV някакви идеи?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Вто Ное 07, 2006 13:27 Заглавие: |
|
|
Сменете паметта. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Вто Ное 07, 2006 13:33 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Сменете паметта. | ако случайно ви се намира dump ще съм ви много благодарен че не намирам за модела |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivan76 Опитен потребител


Регистриран на: 28 Мар 2005 Мнения: 1189
|
Пуснато на: Вто Ное 07, 2006 13:34 Заглавие: |
|
|
ако не се оправи с паметта--процесор
сложи празна памет |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Вто Ное 07, 2006 13:38 Заглавие: |
|
|
| ivan76 написа: | | ако не се оправи с паметта--процесор |
процесора вече е сменен |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Вто Ное 07, 2006 16:17 Заглавие: |
|
|
| с пазна памет тръгва нормално но не запаметява! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Вто Ное 07, 2006 16:24 Заглавие: |
|
|
| iohko написа: | | с пазна памет тръгва нормално но не запаметява! |
A с неговата памет запаметява ли?
Досега винаги съм слагал празна и не е имало проблеми. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Вто Ное 07, 2006 16:30 Заглавие: |
|
|
| GOSHO написа: | | iohko написа: | | с пазна памет тръгва нормално но не запаметява! |
A с неговата памет запаметява ли?
Досега винаги съм слагал празна и не е имало проблеми. | да! с неговата запеметява! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iohko Опитен потребител


Регистриран на: 22 Сеп 2006 Мнения: 147 Местожителство: Plovdiv
|
Пуснато на: Вто Ное 07, 2006 16:41 Заглавие: |
|
|
| сега дойде още един такъв и това мисла че ще реши проблема! благодаря! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Ное 09, 2006 16:20 Заглавие: |
|
|
| iohko написа: | | с пазна памет тръгва нормално но не запаметява! |
Паметта, която слагаш е менте! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|