| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Ное 09, 2004 20:01 Заглавие: Бин за Филипс-Рено |
|
|
Колеги, търся бин за авторадиокасетофон Филипс, модел 22DC259/62T
от Рено. Този автокасетофон няма собствен дисплей, а използва дисплея на колата. Паметта е 24С32, процесора е PN-R3-V1.01
93CW44DF-1B03
JAPAN
Помагайте, ако можете. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Вто Ное 09, 2004 22:37 Заглавие: |
|
|
| Намерих подобен бин във файлообменника. Утре ще го пробвам и се надявам да ми свърши работа. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Сря Ное 10, 2004 15:44 Заглавие: |
|
|
| Бина, който намерих във файлообменника е за модел 22DC259/62P, а на мен ми трябва бин за 22DC259/62T. Мислех, че са еднакви, но не са. Автомобила е Рено и има управление на касетофона на волана. Трябва ми бин точно за този модел касетофон. Помагайте, ако можете. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Tokio Опитен потребител

Регистриран на: 10 Окт 2004 Мнения: 3621 Местожителство: Ямбол
|
Пуснато на: Чет Ное 11, 2004 21:24 Заглавие: |
|
|
Разкодирах касетофона с помощта на Valdimar.
Закривам темата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|