| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
arcov Активен потребител

Регистриран на: 17 Юни 2005 Мнения: 80 Местожителство: Yambol
|
Пуснато на: Нед Яну 07, 2007 23:31 Заглавие: opel astra |
|
|
| търся ел. схема на тази кола щото имам ядове с запалването!Компа не записва никаква грешка но пали когато си иска!Сменени датчик,комутатор и бобина!Помагаите |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
manolov Опитен потребител

Регистриран на: 20 Фев 2006 Мнения: 166 Местожителство: Haskovo
|
Пуснато на: Пон Яну 08, 2007 0:07 Заглавие: |
|
|
| Нещо повече за модела би ли дал. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пон Яну 08, 2007 9:47 Заглавие: Re: opel astra |
|
|
| arcov написа: | | търся ел. схема на тази кола щото имам ядове с запалването!Компа не записва никаква грешка но пали когато си иска!Сменени датчик,комутатор и бобина!Помагаите |
Проблема ти е в ЕЦУ-то.Трябва да се свали и да се мине с духалката здваво(за се презапои) _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
arcov Активен потребител

Регистриран на: 17 Юни 2005 Мнения: 80 Местожителство: Yambol
|
Пуснато на: Чет Яну 18, 2007 16:46 Заглавие: |
|
|
| Презапоих го но няма ефект! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|