| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ji4kax Активен потребител

Регистриран на: 08 Май 2006 Мнения: 73
|
Пуснато на: Чет Яну 18, 2007 19:32 Заглавие: ELITE 21ES42 |
|
|
Колеги, моля за дъмп на телевизор ELITE 21ES42.Благодаря предварително !
email: [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
dima Опитен потребител

Регистриран на: 04 Май 2003 Мнения: 6530 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Яну 18, 2007 19:36 Заглавие: |
|
|
Проверете си пощата. _________________ Димитър |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tcviatko Опитен потребител


Регистриран на: 14 Ное 2004 Мнения: 150 Местожителство: Червен бряг
|
Пуснато на: Чет Яну 18, 2007 21:00 Заглавие: |
|
|
| dima написа: | | Проверете си пощата. | Благодаря колега  _________________ Be fast or be last !!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ji4kax Активен потребител

Регистриран на: 08 Май 2006 Мнения: 73
|
Пуснато на: Пет Яну 19, 2007 0:14 Заглавие: еlite 21es42 |
|
|
| Благодаря dima,точно това ми трябваше. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|