 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
guitman Опитен потребител


Регистриран на: 26 Авг 2004 Мнения: 1470 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Яну 25, 2007 21:05 Заглавие: |
|
|
Може и 2000, 3000. Колкото повече, толкова по добре!  _________________ home studio |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
BuRnOuT_BG Опитен потребител


Регистриран на: 06 Авг 2006 Мнения: 197 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Яну 25, 2007 22:58 Заглавие: |
|
|
А какъв диаметър на проводника  _________________
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Чет Яну 25, 2007 23:51 Заглавие: Адаптор за акустична китара |
|
|
| 0,09mm. 2-3000 навивки.Магнита или най-добре 2 е 10/60мм.Бобините се навиват на макара в кръг,изолират се с целофан,найлон или каквато изолация имаш под ръка,кръглата бобина се сплесква с формата на магнита,който се монтира от вътрешната страна и целия комплект се монтира в подходяща кутийка,било от пластмаса или специални месингови-никелирани с отвор в горната страна по дължината на магнита,правят се 2 извода от изолиран гъвкав проводник за по-сигурна ел. връзка с потенциометрите.Основата на адаптора се прави от магнитно мек материал с отвори за закрепване към тялото на китарата.Имам много чертежи и схеми,но нямам как да ги сканирам в къщи и да ги пусна във форума. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|