| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
gggari Нов потребител

Регистриран на: 16 Мар 2006 Мнения: 25
|
Пуснато на: Нед Фев 04, 2007 8:41 Заглавие: Питане за ТХО |
|
|
| Може ли HR7214 да замести напьлно HR7224? TV-to e Shaub lorenz 21inch.Благодаря предварително. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bamze Опитен потребител

Регистриран на: 02 Апр 2004 Мнения: 1876 Местожителство: Варна
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gggari Нов потребител

Регистриран на: 16 Мар 2006 Мнения: 25
|
Пуснато на: Нед Фев 04, 2007 17:59 Заглавие: Питане за ТХО |
|
|
| Сложих го и не може да изкара високо. Мьчи се. Оригинапното е FAT 300 56. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
wesko dilow Опитен потребител

Регистриран на: 12 Мар 2004 Мнения: 1403 Местожителство: гр.Враца
|
Пуснато на: Нед Фев 04, 2007 23:35 Заглавие: Питане за ТХО |
|
|
| FAT30056 не е оригинал,а производство на KONIG ELECTRONIC.Оригинала е М10-04=HR7224. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Пон Фев 05, 2007 0:20 Заглавие: |
|
|
Странна работа-аз съм ги заменял двете едно с друго на 28 нича екран-при тебе на 21 инча | Цитат: | | и не може да изкара високо.Мъчи се |
_________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Фев 05, 2007 2:07 Заглавие: Re: Питане за ТХО |
|
|
| gggari написа: | | Сложих го и не може да изкара високо. Мьчи се. Оригинапното е FAT 300 56. | А с оригиналното има ли високо?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gggari Нов потребител

Регистриран на: 16 Мар 2006 Мнения: 25
|
Пуснато на: Чет Фев 08, 2007 15:57 Заглавие: |
|
|
| Сложих HR7214,и неще.Няма високо. Сьмнява ме,че може и да не е от този модел.Не можах да намеря инфо в нета. Shaub Lorenz 5523-65,шаси 45 40 16А-28.Ако някой знае нещо,нека да каже. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Фев 08, 2007 18:01 Заглавие: |
|
|
Ако със другото ТХО не ти вдига въобще високо напрежение значи имаш други проблеми освен ТХО _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gggari Нов потребител

Регистриран на: 16 Мар 2006 Мнения: 25
|
Пуснато на: Чет Фев 08, 2007 18:14 Заглавие: |
|
|
| Незнам дали ТХО-то е за този модел шаси.На дьното имаше едно fat300 55 залято сьс смола. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|